Jednostki oświatowe do podłączenia w ramach POPC na mapie Regionalnej Sieci Szerokopasmowej Województwa Świętokrzyskiego

Data opublikowania: 9 listopada 2016

W ramach drugiego naboru  dla działania 1.1 POPC Operator Sieci Dostępowej musi zapewnić usługę podłączenia wszystkich Jednostek oświatowych w danym obszarze konkursowym do Punktu Wymiany Ruchu (PWR). Rolę PWR mogą pełnić węzły Regionalnych Sieci Szerokopasmowych. Aby ułatwić potencjalnym beneficjentom przygotowanie wniosku o dofinansowanie, Województwo Świętokrzyskie zobrazowało na jednej mapie przebieg Regionalnej Sieci Szerokopasmowej oraz lokalizację Jednostek oświatowych przeznaczonych do podłączenia.

Mapa dostępna jest na portalu: http://sipws.wrota-swietokrzyskie.pl/?gpw=dd29fd27-0617-4006-b8ce-f672f352b648  - w menu po lewej stronie należy rozwinąć zakładkę „Sieć Szerokopasmowa Województwa”. Wraz ze zwiększaniem skali zwiększa się także szczegółowość informacji. Wykorzystując funkcję oznaczoną literką „i” można wyświetlić szczegółowe informacje o danym obiekcie. Oczywiście, w celu podłączenia danej placówki do PWR można skorzystać z pełnej gamy usług oferowanych przez Operatora RSS  poczynając od dzierżawy kanalizacji, włókien, lambdy, na łączach dzierżawionych i VPN-ach (L2,L3) kończąc (szczegóły na stronie: http://oswss.pl ).